Sledovat Terezu bych kvůli žádné holce neopustil online

Přehrajte si Terezu bych kvůli žádné holce neopustil online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online dětem, rodinný Terezu bych kvůli žádné holce neopustil na CS Film!
  Trailer k pořadu Terezu bych kvůli žádné holce neopustil   Sledovat Terezu bych kvůli žádné holce neopustil online
Žánr:
dětem, rodinný
Režie:
Josef Pinkava
Hrají a postavy:
Norbert Judt (Robert), Ivan Polášek (Martin), Katka Zatovičová (Marcela), Roman Čada (Pepík), Michal Suchánek (Honzík), Jana Hlaváčová (Tesařová)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1976
Popis:
Lumpárny s opicí, k nimž se vždycky rádi vrátíte.

Doktor Tesař, pracovník pražské ZOO, přivezl ze služební cesty do Dakaru mládě šimpanze. Opička si však špatně zvyká v prostředí zahrady a tak ji Tesař vezme na pár dní k sobě domů. Na starost ji dostanou jeho synové Martin a Robert, kteří se o opičku výborně starají, ale také se o ni hodně hádají. Opice Tereza ale láká i ostatní děti a parta ze sousedství se rozhodne ji unést. Všechno se podaří, nicméně Tereza bez svých malých pečovatelů odmítá jíst, onemocní a nakonec uteče. Hledání je komické i dramatické, ale nebojte se, Terezka je filuta a nakonec cestu domů najde...
Hodnocení:
73 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski