Sledovat Terezu bych kvůli žádné holce neopustil online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Terezu bych kvůli žádné holce neopustil
  Trailer k pořadu Terezu bych kvůli žádné holce neopustil   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Dětem, Rodinný
Režie:
Josef Pinkava
Hrají a postavy:
Norbert Judt (Robert), Ivan Polášek (Martin), Katka Zatovičová (Marcela), Roman Čada (Pepík), Michal Suchánek (Honzík), Jana Hlaváčová (Tesařová)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1976
Popis:
Lumpárny s opicí, k nimž se vždycky rádi vrátíte.

Doktor Tesař, pracovník pražské ZOO, přivezl ze služební cesty do Dakaru mládě šimpanze. Opička si však špatně zvyká v prostředí zahrady a tak ji Tesař vezme na pár dní k sobě domů. Na starost ji dostanou jeho synové Martin a Robert, kteří se o opičku výborně starají, ale také se o ni hodně hádají. Opice Tereza ale láká i ostatní děti a parta ze sousedství se rozhodne ji unést. Všechno se podaří, nicméně Tereza bez svých malých pečovatelů odmítá jíst, onemocní a nakonec uteče. Hledání je komické i dramatické, ale nebojte se, Terezka je filuta a nakonec cestu domů najde...
Hodnocení:
65 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski