Sledovat Tajomstvo šťastia online

Přehrajte si Tajomstvo šťastia online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 119 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Tajomstvo šťastia
  Sledovat Tajomstvo šťastia online
Žánr:
Fantasy, Rodinný
Režie:
Josef Holec
Hrají a postavy:
Karel Greif (Janek), Jiří Bartoška (starý muž), Radoslav Brzobohatý (král), Jana Holeňová (princezna Alina), Jozef Króner, Josef Laufer (Magic Master)
Země:
Slovensko
Rok výroby:
1995
Popis:
Vstupte s námi do příběhu, ve kterém se temná, ale sugestivní moc zla střetává v odvěkém boji s moudrostí a skromností dobra. Na jedné straně zlý Čarodějník, na druhé dobrý Stařec. Mezi nimi bojuje o své štěstí smolař Janek, o svoji lásku princezna Alina, sebeúctu hledá nešťastný král. Zázračný kámen, který dostal Janek od Starce, může přinést štěstí, bohatství, úspěch, ale pouze pro Janka samotného. S pomocí kamene získává z rukou krutého Čarodějníka pro sebe princeznu. Janek má konečně svou lásku, ale Čaroděj se mstí a bere zemi vodu. Mladíkovo štěstí je příliš osamocené, lid v kraji čeká bída a utrpení. Jak se Janek zachová? Tak začíná pohádka, ve které můžete své poznání života zkonfrontovat s poznáním tajemství štěstí. V roli Čaroděje uvidíte Jiřího Bartošku. Janka si zahrál Karel Greif, krále Radoslav Brzobohatý, Starce Jozef Kroner a Alinu Jana Holeňová. Exteriéry a interiéry se natáčely například i na jihočeském vodním zámku Červená Lhota.
Hodnocení:
57 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski