Sledovat Světýlka z blat online

Přehrajte si Světýlka z blat online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online pohádka, dětem, romantický Světýlka z blat na !
  Sledovat Světýlka z blat online
Žánr:
pohádka, dětem, romantický
Režie:
Vlasta Janečková
Hrají a postavy:
Michaela Kuklová (Hanci), David Prachař (hajný Adam), Pavlína Mourková (hospodyně Markyta), Blažena Holišová (paní Simanová), Stanislav Zindulka (pan Siman), Magdalena Reifová (Marjánka)
Země:
Československo
Rok výroby:
1992
Popis:
Chodská pohádka o odvážné Hančí.

Chodská lidová pohádka, v níž zlá Markyta závidí kamarádce Marjánce manžela a hlavně hospodu, kterou spolu mají. Jednou jí cestou z jarmarku utopí a zaujme její místo. Když jí časem začne vadit i Marjánčin syn utopí ho taky aniž tuší ale, že oba nejsou mrtví, ale díky bludičkám žijí dál v tůni. Vše se dozví statečná a odvážná Hančí, která Markytu přinutí se přiznat a oba vysvobodí.
Hodnocení:
63 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski