Sledovat Sofie a ukradený poklad online

Přehrajte si Sofie a ukradený poklad online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online Pohádka Sofie a ukradený poklad na !
  Sledovat Sofie a ukradený poklad online
Žánr:
Pohádka
Režie:
Jaroslav Hanuš
Hrají a postavy:
Gabriela Marcinková, Pavel Kříž, Jan Hrušínský, Lukáš Příkazký, Saša Rašilov nejml., Václav Rašilov
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2008
Popis:
Humorná pohádka s detektivní zápletkou se odehrává v docela malém království Pohorsko - vlastně je to spíš jeden hluboký les, ve kterém stojí zámek a v něm bydlí král Čeněk se svou dcerou princeznou Sofií a královským účetním Žerménem. V podzámčí je zase chatrč bývalého loupežníka Šímy, který se živí jako poctivý umělec malováním obrazů a jejich prodejem náhodným kolemjdoucím. Dalším důležitým místem je zájezdní hostinec U Ječmínka, kam občas zavítá i podezřelý návštěvník. A přesně to se stane. A tak nezbývá, než aby se tři královští nápadníci (princové Bobo, Dodo a Šimon) místo námluv pustili po stopách neznámého zločince. To je zápletka pohádky o ustrašeném panu králi, který se bojí loupežníků a pro jistotu všechno a všechny zamyká, o princezně, která toho má dost a chtěla by se radši vdát, a hlavně o ukradeném pokladu.
Hodnocení:
48 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski