Šmankote, babičko, čaruj!

Sledovat
Šmankote, babičko, čaruj!
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Milá rozprávka o lásce a strašidelném salóně krásy.
I přes to, že mladík Jakub po celý rok poctivě sloužil bohatému sedlákovi, spravedlivé odměny se nedočkal. A tak se vydal do světa, kde postupně potkal vodníka, bludičku, vílu, ale hlavně trojici svérázných čarodějnic - prababu Filoménu, babu Agátu a nejmladší Esterku. Když z nedalekého zámku přinese myška - tulačka do lesa obrázek krásné Klárky, Jakub se do ní na první pohled zamiluje. Klárce však hrozí nebezpečí ze strany knížete Darjabáda, který potřebuje její mladé srdce k tomu, aby se stal znovu mladým a hlavně nesmrtelným...

Žánr: Pohádka, Dětem
Režie: Zdeněk Havlíček
Hrají a postavy: Radovan Budáč (Jakub), Vendula Ježková (Klárka), Naďa Konvalinková (Bába Agáta), Valerie Kaplanová (Babička Filoména), Jan Přeučil (Kníže Darjabád), Lucie Plekancová Vondráčková (Esterka)
Scénář: Zdeněk Havlíček, Hermína Motýlová
Země: Česká republika
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 56 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko