Šmankote, babičko, čaruj!

Šmankote, babičko, čaruj!
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu

Pohádkový příběh Jakuba, který se na cestě za službou dostává do chýše baby Agáty.
Jakub slouží celý rok u hamižného sedláka, který mu odmítne zaplatit za těžkou práci. Proto se rozhodne jít do světa, kde zabloudí do začarovaného lesa. Co má dělat, z nouze přijme službu u tří čarodějnic a vše další probíhá v harmonii s dalšími strašidly. Ale to jen do té doby, než spatří obrázek krásné panenky Klárky, do které se rázem zamiluje až po uši. Všeho nechá a jde za svým cílem, najít krásnou dívčinu, kterou najde a oba se do sebe zahledí. Je tu ale kníže Darjabád, který jim takové štěstí nepřeje, aby se stal věčně mladým a nesmrtelným, potřebuje k tomu srdéčko Klárky…

Žánr: Pohádka
Hrají a postavy: Radovan Budáč (Jakub), Vendula Ježková (Klárka), Naďa Konvalinková (Bába Agáta), Valerie Kaplanová (Babička Filoména), Jan Přeučil (Kníže Darjabád), Lucie Plekancová Vondráčková (Esterka)
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 56 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina