Sledovat Šípková Růženka online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Šípková Růženka
  Trailer k pořadu Šípková Růženka   Sledovat 1460 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Rodinný, Pohádka
Režie:
Oliver Dieckmann
Hrají a postavy:
Lotte Flack (Dornröschen), François Göske (Fynn), Hannelore Elsnerová (Maruna), Anna Loosová (Königin), Martin Feifel (König), Michael Hanemann (Onkel August)
Země:
Německo
Rok výroby:
2009
Popis:
Televizní pohádka o zámku, obrostlém trním, spící princezně a chasníkovi, který sní, že ji zachrání.

Chudý Fynn se ptá strýce Augusta, který pracuje na královském zámku jako podkoní, proč princ Erik tak tvrdě trénuje. Ten mu vypráví, že v sousedním království byl kdysi královský pár, který marně toužil po dítěti. Jednoho dne královně prorokovala žába u jezera, že během příštího roku porodí. A skutečně. Sotva uplynul rok, narodila se královně holčička, která dostala jméno Růženka. Šťastný král okamžitě uspořádal oslavu, měl však jen dvanáct zlatých talířů, a tak nemohl pozvat ke stolu vílu osudu Marunu. Zlá víla z pomsty princeznu proklela a předpověděla jí, že až dosáhne patnácti let, píchne se o vřeteno a zemře. Dobrá víla sice nemohla kletbu zrušit, změnila však smrt ve stoletý spánek a naději, že princeznu vysvobodí polibkem šlechetný princ. Král se rozhodl s kletbou bojovat a nařídil všechna vřetena v království zničit. Růženka sice rostla neustále chráněna před možnou hrozbou, v den patnáctých narozenin však během projížďky narazila na Marunu. Ta ji v podobě staré přadleny vlákala do pasti a způsobila, že se Růženka píchla o vřeteno. Usnula a s ní celý zámek, který obrostl hustým plotem z růží. Od té doby se mnoho princů pokoušelo zachránit ji, žádnému se však nepodařilo proniknout trním a mnozí svou snahu zaplatili životem. Fynn, nadšený příběhem, začne trénovat stejně jako princ, ten se mu však směje, že by obyčejný pacholek chtěl zachraňovat princeznu. Když však zahyne v neproniknutelném trní, vezme Fynn meč, odhodlán zkusit to sám. Na nebezpečné výpravě ho čeká řada překážek a také nejedno překvapení. Podaří se chudému chasníkovi uspět tam, kde princové selhali?
Hodnocení:
60 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski