Sledovat Šípková Růženka online

Přehrajte si Šípková Růženka online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 96 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovaný, fantasy, hudba & umění, pohádka, dětem, rodinný, romantický, muzikály Šípková Růženka na Nova!
  Trailer k pořadu Šípková Růženka   Sledovat Šípková Růženka online
Žánr:
animovaný, fantasy, hudba & umění, pohádka, dětem, rodinný, romantický, muzikály
Režie:
Clyde Geronimi
Hrají a postavy:
Mary Costa (Princess Aurora (hlas)), Bill Shirley (princ Phillip (hlas)), Eleanor Audleyová (Maleficent (hlas)), Verna Feltonová (Flora (hlas)), Barbara Luddyová (Merryweather (hlas)), Barbara Jo Allen (Fauna (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
1959
Popis:
Cesta ke skutečné lásce je plná nebezpečí.

Princeznu Jitřenku prokleje záludná víla Zloba. Kletbě se marně snaží zabránit tři dobré víly Fauna, Flora a Počasíčko, které dívku pod jménem Růženka tajně vychovávají v lesní chaloupce. Princezna se v den svých šestnáctých narozenin přece jen bodne o vřeteno a upadne do hlubokého spánku. Dobré víly pomohou princi Filipovi k osvobození jeho milované. Mladík však musí svést tuhý boj se Zlobou, jež na sebe nakonec vezme podobu děsivého draka.
Hodnocení:
73 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.