Sledovat Šestka táhne světem online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Šestka táhne světem
  Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Fantasy, Rodinný
Režie:
Uwe Janson
Hrají a postavy:
Tonio Arango (Kanzler), Sebastian Bezzel (König Wilbur), Rafael Gareisen (Jasper), Maximilian Gehrlinger (Markus), Laura Maria Heid (Ella), Kevin Kuske (Theodor, der königliche Schnell-Läufer)
Země:
Německo
Rok výroby:
2014
Popis:
Princezna Ella a Jasper, který je u královského dvora muzikantem, se milují. Jenže když se to dozví král Wilbur, udělá jejich romanci rázný konec. Uvrhne Jaspera do žaláře, odkud se mu ale s pomocí dvou spoluvězňů podaří utéct. Na cestách potkají další výjimečnými vlastnostmi obdařené poutníky a silná šestka se rozhodne předvést, co umí...
Hodnocení:
58 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko