Scooby-Doo! Mecha Mutt Menace

Scooby-Doo! Mecha Mutt Menace
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 147 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu

Scooby, Shaggy a zbytek party se účastní Výroční vědecké konference ve Vesmírném centru v Houstonu. Fred má příležitost flirtovat s přitažlivou vědkyní, zatímco soutěží se svou novou elektromagnetickou mašinkou. Celou výstavou však hýbe vynález profesora Stapese. Je to robopes určený pro průzkum Marsu. Při předvádění se ale vymkne kontrole a začne terorizovat návštěvníky konference. Scooby a jeho přátelé se mu však postaví na odpor.

Žánr: Animovaný, Rodinný
Hrají a postavy: Mindy Cohnová (Velma), Grey DeLisleová (Daphne), Phil LaMarr (Stan), Matthew Lillard (Shaggy), Alan Rachins (Dr. Ned Staples), Frank Welker (Scooby-Doo)
Scénář: Rick Copp
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 61 %
Vysíláno na: Cartoonito
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська