Scooby-Doo and the Loch Ness Monster

Sledovat
Scooby-Doo and the Loch Ness Monster
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Scooby-Doo, Shaggy a parta ze Záhad s.r.o. cestuje do Skotska na prázdniny a neočekávaně se octne tváří v tvář největší záhadě všech dob - Lochnesské nestvůře! Existuje opravdu? Počáteční důkaz naznačuje strašidelné "ano", když se za oknem rodinného zámku předků Daphne objeví cosi obrovského. Dokáže Scooby-Doo a jeho parta vyřešit jednu z nejdéle trvajících záhad historie?

Žánr: Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Mysteriózní, Rodinný
Režie: Scott Jeralds, Joe Sichta
Hrají a postavy: Frank Welker (liftboy Fred (hlas)), Casey Kasem (Shaggy (hlas)), Mindy Cohnová (Velma (hlas)), Grey DeLisleová (Daphne Blakeová (hlas)), Michael Bell (Duncan MacGubbin / Mcintyre (hlas)), Jeff Bennett (Del Chillman / Sir Ian Locksley / Harpoon Gunner ()
Scénář: George Doty IV, Ed Scharlach, Joe Sichta, Mark Turosz
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 66 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko