Sledovat
Scoob!
online

Scoob!
  Trailer k pořadu Scoob! Trailer
Přehrajte si Scoob! online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 133 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 199 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Jeho velkolepý příběh začíná.
Film vás zavede na samotný začátek přátelství Scoobyho a Shaggyho a konečně uvidíte, jak s mladými detektivy Fredem, Velmou a Daphne, založili dnes již legendární srandabandu Záhady s.r.o. Po stovkách vyřešených případů musí teď ale Scooby a jeho parta přijít na kloub nejprekérnější záhadě všech dob. Zločin totiž nikdy nespí a svět má brzy zakusit zlobu přízračného bájného psa Kerbera. Začíná napínavý závod s časem! Psapokalypsa je na spadnutí a prima parta brzy zjisťuje, že pravým klíčem k záhadě může být právě Scooby.

Režie: Tony Cervone
Hrají a postavy: Will Forte (Shaggy Rogers), Mark Wahlberg (Blue Falcon), Jason Isaacs (Dick Dastardly), Gina Rodriguez (Velma Dinkley), Zac Efron (Fred Jones), Amanda Seyfriedová (Daphne Blake)
Země: USA, Kanada
Rok výroby: 2020
Hodnocení: 57 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko