Rudi

Sledovat
Rudi
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Šestiletý Ruudi, nadšený fanoušek Vikingů, žije se svou matkou v pobřežním rybářském městečku. Jednoho dne se blízko břehu objeví výletní loď, která je přesnou kopií starého vikingského člunu, ale na palubu smí děti pouze v doprovodu otců. Námořníci poradí chlapci, aby přišel příště, ale kde může člověk tak rychle sehnat otce? Rudi se inspiruje soutěžemi o královnu krásy a zorganizuje Velkou soutěž o otce, v níž jsou hlavními cenami samotný Ruudi, jeho matka a tajemný poklad Vikingů.

Žánr: Fantasy, Komedie, Rodinný, Dětem
Režie: Katrin Laurová
Hrají a postavy: Paul Oskar Soe (Ruudi), Juta Altmets (Vika), Tarvo Langeberg (Ints), Marvo Langeberg (Ants), Mairo Ainsar (Aleks), Guido Kangur (Sass)
Scénář: Katrin Laurová, Aarne Mägi, Aare Toikka
Země: Estonsko, Německo, Finsko
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 57 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko