Rozprávky bratov Grimmovcov: Princezná Mahuliena

Sledovat
Rozprávky bratov Grimmovcov: Princezná Mahuliena
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu

Princezna Mahulena a hrabě Konrad se znají už od dětství a mají se rádi. Mocný král ale dceři vyhlédl ženicha sám. Mahulena se vzepře, a tak ji dá přísný otec zazdít do hradní věže. Jenže nemohl tušit, že ani sedm let věznění nepřipraví princeznu o její osudovou lásku.

Žánr: Pohádka, Rodinný
Režie: Matthias Steurer
Hrají a postavy: Mariella Ahrensová (Walpurga von Schwarztal), Peter Foyse (Graf Konrad), Günther Maria Halmer (Fürst Theodor), Thorsten Nindel (Verwalter Lothar), Götz Otto (Marschall Raimund), Andrea Paula Paulová (Zofe Uta)
Scénář: Su Turhan
Země: Německo
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 53 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko