Sledovat Rozprávky bratov Grimmovcov: Kráľ drozdia brada online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Rozprávky bratov Grimmovcov: Kráľ drozdia brada
  Trailer k pořadu Rozprávky bratov Grimmovcov: Kráľ drozdia brada   Sledovat 1567 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Fantasy, Pohádka, Rodinný, Romantický
Režie:
Sibylle Tafel
Hrají a postavy:
Jasmin Schwiersová (Prinzessin Isabella von Geranien), Ken Duken (König Drosselbart), Felicitas Wollová (Maximiliane), Hubert Mulzer (König August), Arthur Brauss (König Ottokar), Marisa Leonie Bachová (Zofe)
Scénář:
Jacob Grimm, Wilhelm Grimm, Anja Kömmerling, Thomas Brinx
Země:
Německo
Rok výroby:
2008
Popis:
Pyšná a rozmazlená princezna Isabelle se o námluvách vysměje svému nápadníku princi Richardovi. Rozzlobený otec dceři ve zlosti pohrozí, že ji provdá za prvního žebráka, kterého uvidí. Když se u paláce objeví zarostlý otrhanec, musí král své slovo dodržet.
Hodnocení:
65 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko