Sledovat Rozprávka o revolúcii online

Přehrajte si Rozprávka o revolúcii online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 114 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Rozprávka o revolúcii
  Trailer k pořadu Rozprávka o revolúcii   Sledovat Rozprávka o revolúcii online
Žánr:
Animovaný
Režie:
Matthias Bruhn, Ralf Kukula
Hrají a postavy:
Ali Lyons (Fritzi), Oisin Conroy (Béla), Lucy Carolan (Žofie), James O'Donohue (Benni), Nicola Lindsay (Liesegang), Hugh O'Conor (Klaus)
Země:
Německo, Lucembursko, Belgie, Česká republika
Rok výroby:
2019
Popis:
Průběh pokojné revoluce na podzim roku 1989 z pohledu dítěte.

Lipsko na konci léta 1989. Dvanáctiletá Fany se stará o Sputnika, psa své nejlepší kamarádky Sophie, která odjela s maminkou na letní prázdniny do Maďarska. Na začátku školního roku se však Sophie do třídy nevrátila a Fany začíná tušit, že její kamarádka jako mnoho jiných uprchla s rodinou na Západ. Ze třídy mizí i další děti, a pro Fany tak začíná dobrodružství při hledání kamarádky, které ji zavede do víru začínajících pravidelných pondělních demonstrací i na státní hranice, ale zapříčiní i konflikty s její prorežimní učitelkou. Zdá se, že se věci začínají dávat do pohybu.
Hodnocení:
78 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski