Sledovat
Robinsonka
online

Robinsonka
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu

Z dětského tábora rovnýma nohama do dospělosti.
O letních prázdninách se Bláža Borová dozví, že se jí narodil bratříček. Její maminka však při porodu zemřela, a tak tato teprve třináctiletá dívka musí převzít chod celé domácnosti a předčasně dospět. Útěk z reality a chvilky pro nerušené dětské snění nachází v četbě Defoeova románu "Robinson Crusoe". Pomocnou ruku jí nabídne Tonička, služebná od sousedů, která se stává Blážinou novou maminkou.

Žánr: Drama
Hrají a postavy: Jaroslava Tvrzníková (Bláza Borová), Ladislav Pešek (Jaroslav Bor - taxi driver), Libuše Havelková (Handmaid Tonicka), Rudolf Jelínek (Jarda Duchon), Felix Le Breux (klient), Stella Zázvorková (Kubátová)
Rok výroby: 1956
Hodnocení: 64 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Film 10.1.2023 10:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська