Sledovat Rico a Oskar, ukradený kámen online

Přehrajte si Rico a Oskar, ukradený kámen online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online dobrodružný, komedie, krimi, rodinný Rico a Oskar, ukradený kámen na !
  Sledovat Rico a Oskar, ukradený kámen online
Žánr:
dobrodružný, komedie, krimi, rodinný
Režie:
Neele Vollmar
Hrají a postavy:
Anton Petzold (Rico Doretti), Juri Winkler (Oskar), Detlev Buck (Oskars Vater Lars), Anna Böttcherová (Frau im Badeanzug), Tristan Göbel (Sven), Karoline Herfurthová (Ricos Mutter Tanja Doretti)
Země:
Německo
Rok výroby:
2016
Popis:
Ústředními postavami příběhu jsou dva chytří kluci, kteří stojí na prahu nového dobrodružství. Když zemře starý nabručený Fitzke, Rico zdědí jeho sbírku kamenů. Kluci se však brzy povšimnou, že chybí nejdražší kámen - ten, o kterém Fitzke říkal, že se mu podařilo ho „vyšlechtit“. Ať už to zní jakkoliv zvláštně, Rico Fitzkemu na jeho hrobě slíbil, že se bude o kameny starat. Proto, když odjede Ricova matka na dovolenou na Srí Lanku, Rico spolu se svým kamarádem Oskarem využijí příležitosti sledovat stopu kamene až k Baltskému moři.
Hodnocení:
62 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski