Sledovat Rico a Oskar, malí detektivové online

Přehrajte si Rico a Oskar, malí detektivové online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 102 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online dobrodružný, komedie, rodinný Rico a Oskar, malí detektivové na !
  Sledovat Rico a Oskar, malí detektivové online
Žánr:
dobrodružný, komedie, rodinný
Režie:
Neele Vollmar
Hrají a postavy:
Anton Petzold (Rico Doretti), Juri Winkler (Oskar), Karoline Herfurthová (Tanja Doretti), Axel Prahl (Marrak), Ronald Zehrfeld (Simon Westbühl), Ursela Monnová (Frau Dahling)
Země:
Německo
Rok výroby:
2014
Popis:
Desetiletý Rico je opravdu zvláštní chlapec. Někdy bývá terčem posměchu, protože si to v hlavě trochu pomotá a neví, kde je pravá a levá strana. Nicméně na maličkosti je Rico expert. Třeba si všimne jednoho kousku těstovin ležícího na chodníku. Nebo zvláštních věcí, které se dějí v domě, kde bydlí. Vyzkoušet si své zvláštní dovednosti a houževnatost má ve chvíli, kdy je jeho nový kamarád - talentovaný, ale úzkostný Oskar - unesen.
Hodnocení:
69 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski