Sledovat Rebelka online

Přehrajte si Rebelka online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 114 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Rebelka
  Trailer k pořadu Rebelka   Sledovat Rebelka online
Žánr:
Akční, Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Pohádka, Rodinný, Thriller
Režie:
Mark Andrews, Brenda Chapman, Steve Purcell
Hrají a postavy:
Kelly Macdonaldová (princezna Merida (Barbora Šedivá)), Billy Connolly (král Fergus (Karel Heřmánek)), Emma Thompsonová (královna Elinor (Simona Postlerová)), Julie Waltersová (čarodějnice (Ljuba Skořepová)), Robbie Coltrane (lord Dingwall (Pavel Zedníček)), Kevin McKidd (mladý MacGuffin (Ota Jirák))
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Od pradávných dob se v drsném a tajemstvím opředeném Skotsku vyprávějí legendy o velkolepých bitvách a hrdinských skutcích. Jednou takovou legendou je i příběh odvážné princezny Meridy, která se vzepře tradici a vezme svůj osud do vlastních rukou. Se svéhlavou Meridou mají rodiče král Fergus a královna Elinor plné ruce práce, protože rusovlasá princezna je odhodlána jít si v životě svou cestou a vzepře se starým zvykům i třem váženým lordům: siláckému Lordu MacGuffinovi, mrzutému Lordu Macintoshovi a svárlivému Lordu Dingwallovi. Merida svými činy nechtěně rozpoutá v království zmatek a požádá o pomoc tajemnou čarodějnici, která její přání sice vyplní, bohužel však po svém. Merida tak musí využít všechny své schopnosti i pomoc přátel - včetně mazaných a nezbedných bratrů trojčat - aby zlomila děsivou kletbu, než bude příliš pozdě.
Hodnocení:
72 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski