Sledovat Putování po Blažených ostrovech online

Přehrajte si Putování po Blažených ostrovech online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 119 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Putování po Blažených ostrovech
  Sledovat Putování po Blažených ostrovech online
Žánr:
Pohádka
Režie:
Ludvík Ráža
Hrají a postavy:
Radoslav Brzobohatý, Jana Preissová, Soňa Novotná, Jan Potměšil, Ivan Trojan, Dagmar Havlová
Země:
Československo
Rok výroby:
1988
Popis:
ohádka o touze po spravedlivém a moudrém životě.

Pohádkový příběh o věčném hledání pravdy, lásky a spravedlnosti nás zavede do písečné Antarie, země, která leží kdesi v tajemných dálkách nekonečna. Antarii, tak jako i třem ostrovům života - Ostrovu blažené nevědomosti, Ostrovu blažené lásky a Ostrovu blažené moudrosti - vládne nesmrtelný a mocný Antares. Jeho nejmladší syn Antar, zatouží jednoho dne poznat skutečný život i lásku, a proto se rozhodne vydat na ostrovy života. Otec jej před touto poutí zrazuje - nechce ztratit nejmilejšího syna. Ale mladičký Antar jeho prosby a varování nevyslyší.
Hodnocení:
60 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski