Sledovat Punťa a čtyřlístek online

Přehrajte si Punťa a čtyřlístek online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 114 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Punťa a čtyřlístek
  Sledovat Punťa a čtyřlístek online
Žánr:
Dětem
Režie:
Jiří Weiss
Hrají a postavy:
Josef Bek (Dr. Burda), Jarmila Smejkalová (Burdova žena), Zdeněk Dítě (člen SNB Šimek), Nataša Gollová (Prouzová), Rudolf Deyl ml. (Učitel), Radovan Lukavský (Svoboda)
Země:
Československo
Rok výroby:
1955
Popis:
I děti by měly mít rády zvířátka - tak jako kamarádi z tohoto filmu, kteří se vzorně starají o nalezeného pejska. Je jim líto, když se o něho přihlásí skutečná majitelka a zmatek ještě vnese ztracená psí známka. Svou výchovnou dikcí film nezastře, že vznikl v polovině 50. let - a nepomohla ani účast slavného režiséra Jiřího Weisse, jenž zde stěží mohl uplatnit svůj pověstný smysl pro drobnokresbu mezilidských vztahů.
Hodnocení:
73 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski