Sledovat Prsten a řetěz online

Přehrajte si Prsten a řetěz online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 119 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Prsten a řetěz
  Sledovat Prsten a řetěz online
Žánr:
Pohádka, Romantický
Režie:
František Filip
Hrají a postavy:
Jitka Molavcová (Víla Aneta), Pavel Zedníček (Džin Létavec), Tomáš Matonoha (Mladý princ), Zdeněk Maryška, Josef Karlík, Ladislav Lakomý
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1995
Popis:
Romantická arabská pohádka.

Princ Dominik trápí svého otce nechutí k ženění natolik, že jej král dá zavřít do staré věže. Ve vězení objeví prince vodní víla Aneta a je uhranuta mladíkovou krásou. Svým nejnovějším objevem se pochlubí příteli džinovi Létavcovi. Ten však víle oponuje, že nejkrásnějším stvořením je dcera císaře princezna Budúr, která odmítá všechny nápadníky. Magické bytosti přivedou svoje favority k sobě, aby mohly porovnat jejich půvaby. Netuší však, že tímto osudovým setkáním způsobí, že se do sebe princ Dominik a princezna Budúr zamilují.
Hodnocení:
67 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski