Příšerky s.r.o.

Sledovat
Příšerky s.r.o.
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Příšerky s. r. o. je strašidelná továrna vedená Henrym J. Waternoosem. Jedním z jejích hlavních strašidel je James P. Sullivan, jehož strašidelným asistentem, nejlepším přítelem a spolubydlícím je Mike Wazowski. Do tajemného světa příšer a strašidel, kde se elektrická energie získává z dětského (vyděšeného) křiku, se nedopatřením dostane holčička Boo.

Žánr: Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Pohádka, Rodinný
Režie: Pete Docter, David Silverman, Lee Unkrich
Hrají a postavy: John Goodman (James P. Sulley Sullivan (hlas)), Billy Crystal (Mike Wazowski (hlas)), Mary Gibbs (Boo (hlas)), Steve Buscemi (Randall Boggs (hlas)), James Coburn (Henry J. Waternoose (hlas)), Jennifer Tillyová (Latina (hlas))
Scénář: Jill Culton, Jonathan Roberts, Robert L. Baird, Rhett Reese, Pete Docter, Daniel Gerson
Země: USA
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 81 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko