Sledovat Princezna a žabák online

Přehrajte si Princezna a žabák online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 99 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovanďż˝, hudba & umďż˝nďż˝, komedie, rodinnďż˝, romantickďż˝, fantasy, pohďż˝dka, animovaný, muzikály, pohádka, romantický Princezna a žabák na HBO!
  Trailer k pořadu Princezna a žabák   Sledovat Princezna a žabák online
Žánr:
animovanďż˝, hudba & umďż˝nďż˝, komedie, rodinnďż˝, romantickďż˝, fantasy, pohďż˝dka, animovaný, muzikály, pohádka, romantický
Režie:
Ron Clements, John Musker
Hrají a postavy:
Anika Noni Roseová (Tiana (hlas)), Bruno Campos (princ Naveen (hlas)), Keith David (doktor Facilier (hlas)), Michael-Leon Wooley (Louis (hlas)), Jennifer Cody (Charlotte (hlas)), Jim Cummings (Ray (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Všichni známe pohádku, ve které spanilá princezna políbí nevzhledného žabáka, ten se promění v krásného prince, s princeznou se ožení a pak spolu žijí šťastně až do smrti. Ve filmu Princezna a žabák k polibku mezi princeznou a žabákem dojde také, ale výsledek je dosti odlišný, a to je pouze první z celé řády překvapení, kterými tato třaskavá směs rozverného humoru, napětí, hudby a citu oplývá. Láska si ale nakonec vždycky cestu najde - ať už mezi princem a princeznou... nebo mezi žabákem a žábou... či mezi svatojáknem a jeho milou. Film Princezna a žabák je návratem studia Disney ke klasické, ručně kreslené animaci. Objevuje se v něm nejnovější z dlouhého zástupu princezen, které studio Disney stvořilo, a jde o jeho první pohádku, která se odehrává v Americe, v tajuplných mokřadech Louisiany.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski