Sledovat Princ Bajaja online

Přehrajte si Princ Bajaja online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 119 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Princ Bajaja
  Trailer k pořadu Princ Bajaja   Sledovat Princ Bajaja online
Žánr:
Pohádka, Dětem, Rodinný
Režie:
Antonín Kachlík
Hrají a postavy:
Ivan Palúch (Bajaja), Magda Vašáryová (Slavena), František Velecký (černý princ), Gustav Opočenský (král), Karel Augusta (kytarista), Jiří Ptáčník (princátko)
Země:
Československo
Rok výroby:
1971
Popis:
Další z populárních českých filmů, natočených na motivy nesmrtelných pohádek Boženy Němcové.

Hrdinou je mladý princ, který se po smrti rodičů vydává do světa. Při svém putování se seznámí s kouzelným mluvícím koněm a zamiluje se do krásné princezny Slavěny. Na radu svého koně si zaváže jedno oko, předstírá němotu a vstoupí do služeb zámeckého zahradníka. Podle zvuků, které vydává, mu začnou přezdívat Bajaja. Když se však objeví drak a žádá princeznu, jinak zničí celé království, oblékne Bajaja zbroj a na svém koni princeznu zachrání. Splní však slib, který koni dal a odjíždí z místa boje nepoznán. Toho využije podlý Černý rytíř a pod hrozbou si vynutí princezninu přísahu, že to byl on, kdo ji zachránil. Ale jak už to v pohádkách bývá, nakonec všechno dobře dopadne.
Hodnocení:
60 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski