Polární expres

Sledovat
Polární expres
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Letos o Vánocích uvěříte ...
Je štědrý večer, venku plno sněhu. Malý chlapec leží ve své posteli, ale nespí. Poslouchá, zda uslyší zvuk, který ještě nikdy předtím neslyšel - rolničky na Santových saních. Zbývá pět minut do půlnoci. Náhle je chlapec vylekán bouřlivým hlukem. Utře zamlžené okno a naskytne se mu úžasný pohled. Třpytivý černý vlak s burácením zastavuje před jejich domem, pára z jeho motoru syčí skrze noční oblohu posetou miliony sněhových vloček. Chlapec vyběhne ven a setká se s průvodčím vlaku, který, jako by zde čekal jenom na něj. Tak začíná kouzelný vánoční příběh o výletu do země Santa Clause na severním pólu. Nastoupíte do Polárního expresu také?

Žánr: Animovaný, Dobrodružný, Mysteriózní, Rodinný
Režie: Robert Zemeckis
Hrají a postavy: Tom Hanks (Hrdina/Otec/Santa Claus), Leslie Harter Zemeckisová (Sestra Sarah/Matka), Eddie Deezen (Know-It-All), Nona M. Gayeová (Hrdinka), Nona Gayeová (Hero Girl), Brendan King (Cukrář)
Scénář: Chris Van Allsburg, Robert Zemeckis, William Broyles Jr.
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 67 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko