Sledovat
Píseň moře
online

Píseň moře
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Příběh poslední tulení víly.
V bájné krajině starých Keltů žije na osamělém majáku otec s dcerou a synem. Život celé rodiny se obrátí vzhůru nohama ve chvíli, kdy se ukáže, že malá dcerka je poslední z tuleních vil. Jedině ona totiž může Písní moře zachránit všechny pohádkové bytosti, které proměnila v kámen čarodějnice Macha. Děti jsou zároveň odtržené od svého života u moře a hledají si cestu zpět. Pomocníkem a společníkem na cestě je jim věrný pes, se kterým zažívají veliké dobrodružství.

Žánr: Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
Režie: Tomm Moore
Hrají a postavy: David Rawle (Ben), Brendan Gleeson (Conor / Mac Lir), Lisa Hannigan (Bronach), Fionnula Flanaganová (Granny / Macha), Lucy O'Connell (Saoirse), Jon Kenny (Ferry Dan / The Great Seanachaí)
Země: Irsko, Dánsko, Belgie, Lucembursko, Francie
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 81 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko