Sledovat Panna a netvor online

Přehrajte si Panna a netvor online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online fantasy, pohádka Panna a netvor na ČT1!
  Trailer k pořadu Panna a netvor   Sledovat Panna a netvor online
Žánr:
fantasy, pohádka
Režie:
Juraj Herz
Hrají a postavy:
Zdena Studénková (kráska Julie), Vlastimil Harapes (netvor), Václav Voska (otec), Jana Brejchová (Juliina sestra Gábinka), Zuzana Kocúriková (Juliina sestra Málinka), Josef Laufer
Země:
Československo
Rok výroby:
1978
Popis:
Klasická pohádka o krásce, jejíž dobrota a láska vrátila nešťastnému princi, zakletému do podoby netvora, lidskou tvář.

Slavnou strašidelnou, původně francouzskou pohádku o princi začarovaném do děsivé zvířecí podoby, jehož vysvobodí až čistá láska, využil režisér Juraj Herz k vizuálně působivé podívané, která těží z tajuplných, stísněných prostor i z lyricky laděného vyprávění. Osudy nejmladší dcery zchudlého kupce, která se dobrovolně vydá do zakletého zámku, aby zachránila svého otce, původně zpracoval František Hrubín. Režisér oproti tradici nevtiskl netvoru lví podobu, nýbrž jej vybavil zlověstným ptačím zobanem.
Hodnocení:
77 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski