Pan Včelka

Sledovat
Pan Včelka
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Včela vždycky v čele.
"Bee Movie" je komediální příběh Barryho B. Bensona, včely, která právě skončila školu a děsí ji perspektiva zbytku života stráveného sbíráním medu. Na nebezpečné výpravě mimo úl zachrání Barryho před jistou smrtí newyorská floristka Vanessa. Jak si tak Barry vegetí v lidském světě, poznává jeho zákonitosti a dojde ke znepokojivému zjištění - totiž že lidé mají klíčový podíl na masové spotřebě medu. Vyzbrojen touto informací pochopí Barry své pravé životní poslání a zažaluje lidstvo za krádež medu včelám. V důsledku toho mezi včelí a lidskou komunitou rozhoří spor, který dosud neměl obdoby. Barry se ocitá přímo v epicentru dění a má co dělat, aby tuhle třaskavou situaci ve zdraví ustál.

Žánr: Komedie, Animovaný
Režie: Steve Hickner, Simon J. Smith
Hrají a postavy: Jerry Seinfeld (Barry B. Benson (hlas)), Renée Zellwegerová (Vanessa (hlas)), Matthew Broderick (Adam (hlas)), Patrick Warburton ((hlas)), Alan Arkin ((hlas)), John Goodman (Layton T. Montgomery (hlas))
Scénář: Jerry Seinfeld, Spike Feresten, Barry Marder
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 62 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko