Sledovat Pán Konár online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Pán Konár
  Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Animovaný, Rodinný
Režie:
Jeroen Jaspaert, Daniel Snaddon
Hrají a postavy:
Martin Freeman (Stick man), Jennifer Saundersová (komentátor), Rob Brydon (Snail / Park-keeper / Swan Dad / Frog / Beach Dad), Russell Tovey (pes), Sally Hawkinsová (Stick Lady & others), Hugh Bonneville (Santa)
Scénář:
Julia Donaldson, Jeroen Jaspaert, Max Lang, Axel Scheffler
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2015
Popis:
Pan Větvík žije se svojí ženou a jejich třemi dětmi poklidný život. Avšak jednoho dne ho sebere malý chlapec, který ho hodí psovi, poté se potká s labutí, která si ho přidá do hnízda, s dětmi, které si na pláži staví hrad. Po několika dalších hrůzných setkáních má nečekaného záchrance - Santa Clause, který mu pomůže dostat se domů na Vánoce včas za svojí rodinou.
Hodnocení:
71 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko