Sledovat Oggy a Škodíci online

Přehrajte si Oggy a Škodíci online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 124 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.
Oggy a Škodíci
  Sledovat Oggy a Škodíci online a 124 stanic za 1 Kč
Žánr:
Animovaný, Komedie, Rodinný
Režie:
Julien Thompson, Charles Vaucelle, Olivier Jean Marie
Hrají a postavy:
Hugues Le Bars (Constable), Greg Eagles (Jack), Michel Elias (Constable), Matt Hill (Dee Dee), Rick Jones (další hlasy), Peter Kelamis (Bob)
Scénář:
Jean-Yves Raimbaud, Thierry Benenati, Jean de Loriol, Jean Christophe Dessaint, Savy Durand, Jim Gomez
Země:
Kanada, Francie
Rok výroby:
1998
Popis:
Oggy, dobrosrdečný, tlustý kocour nemá rád nic jiného než poklidné podřimování u televize. Tři zlomyslní švábi Joey, Marky a Deedee se však svým neustálým obtěžováním a trápením postarají o to, aby poklidný život, po kterém tučný kocour tak touží, skončil. A co víc, švábi jsou jen částí jeho problému... Oggyho spokojený život také narušuje jeho bratranec Jack, který je posedlý ďábelským úmyslem zničit nezvané vetřelce jednou provždy
Hodnocení:
73 %
Sledujte na:
Nova 2 Nova 2 Archív a všechna videa pořadů televize Nova 2 online
Nova Gold Nova Gold Archív a všechna videa pořadů televize Nova Gold online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko