Sledovat O ľuďoch a čarodejníkoch online

Přehrajte si O ľuďoch a čarodejníkoch online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 114 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
O ľuďoch a čarodejníkoch
  Sledovat O ľuďoch a čarodejníkoch online
Žánr:
Fantasy, Rodinný
Režie:
Olga Keleová
Hrají a postavy:
Milan Bahúl (Gregor), Ivana Christová (Harex), Jozef Dóczy, Ivo Gogál (Hobrix), Vladimír Hajdu (Leopold), Naďa Kotršová (Habra)
Země:
Slovensko
Rok výroby:
1999
Popis:
Nenajdete na nebi tři stejné hvězdy, na zemi tři stejné kameny, mezi čaroději tři stejné bytosti.

Slovenská pohádka líčí příběh čarodějnice Harex, která se zamiluje do krále lidí Gregora. To se vůbec nelíbí jinému čaroději Hobrixovi. Dělá všechno proto, aby králi ublížil a lásku překazil, ale Harex toho nedbá a za krále se provdá. Když se manželům narodí dcerka Alex, musí král odjet na dalekou výpravu. Na cestě se potká s čarodějem Hobrixem, utká se s ním v souboji a umírá. Jeho žena Harex mu nemůže svými kouzly pomoci a zanedlouho umírá také. Ale je tady Alex, která se ve svých osmnácti letech dozvídá, co se jejím rodičům stalo. S pomocí hodné čarodějnice Habry se zlému Hobrixovi pomstí.
Hodnocení:
53 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski