Sledovat O třech rytířích, krásné paní a lněné kytli online

Přehrajte si O třech rytířích, krásné paní a lněné kytli online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online Pohádka, Dětem O třech rytířích, krásné paní a lněné kytli na !
  Trailer k pořadu O třech rytířích, krásné paní a lněné kytli   Sledovat O třech rytířích, krásné paní a lněné kytli online
Žánr:
Pohádka, Dětem
Režie:
Vladimír Drha
Hrají a postavy:
Jiří Pomeje (První rytíř), Jakub Kohl (Druhý rytíř), Filip Blažek (Třetí rytíř), Jitka Ježková (Dívka), Jiří Zahajský (Hradní pán), Karel Pospíšil (Štolba)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1996
Popis:
Veršovaný a zpívaný romantický příběh na motivy starofrancouzské balady.

Krásná panna odmítá nápadníky, sama ještě neví, zda bude někdy milovat. A když se o ni ucházejí tři rytíři, dá si podmínku, že její ruku dostane ten, kdo vyhraje klání, oděn v pouhé plátno. Tak začíná rytířská romance o strachu, zbabělosti, odvaze, ale především o veliké lásce. Velkolepé turnaje a dobově laděné melodie Petra Traxlera podtrhují středověký kolorit dávného příběhu.
Hodnocení:
61 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski