Sledovat O království z nudlí a štěstí bez konce online

Přehrajte si O království z nudlí a štěstí bez konce online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 82 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
  Sledovat O království z nudlí a štěstí bez konce online
Žánr:
pohádka
Režie:
Martin Dolenský
Hrají:
Jan Zadražil, Teresa Branna, Jiří Lábus, Tomás Matonoha, Veronika Freimanová, Ladislav Hampl
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2009
Popis:
Úsměvná pohádka s písničkami o princezně a třech nápadnících, nešikovném kuchaři a kouzelné nudličce poznání.

Do Nudlového království se sjíždějí princové, aby se ucházeli o ruku princezny Beatrice. Princi Vladimírovi se ale do ženění příliš nechce a tak si prohodí roli se svým sluhou Jankem, vyhlášeným kuchařem. Netuší, do jakých nesnází ho tato výměna přivede. Hned po příjezdu je požádán, aby se ujal kuchyně. A tak se Vladimír musí vypořádat nejen s nezvyklým úkolem, ale nečekaně také se vzrůstající náklonností k princezně, které ovšem tatínek mezitím vybral docela jiného ženicha. Zamotanou situaci dokáže vyřešit snad jen kouzelná nudlička poznání...
Hodnocení:
61 %
Sledujte na:
ČT :D

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.