Sledovat O Ječmínkovi online

Přehrajte si O Ječmínkovi online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online pohádka, dětem O Ječmínkovi na ČT1!
  Trailer k pořadu O Ječmínkovi   Sledovat O Ječmínkovi online
Žánr:
pohádka, dětem
Režie:
Milan Cieslar
Hrají a postavy:
Ester Geislerová (Marina), Petr Vondráček (Jan), Radim Drexler (Ječmínek), Linda Rybová (komtesa), Jana Bernášková (Andreska), Anna Cónová (víla Plevelice)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2003
Popis:
Pohádka na motivy hanácké pověsti o chlapci, který se narodil v obilném poli a vydal se zastavit krutovládu svého otce.

Turecké nebezpečí nemusí být to největší - pozor na víly se zlými úmysly! Nová televizní filmová pohádka na motivy hanácké pověsti. Jan, moravský markrabě, se zamiluje do prosté dívky Maríny, kterou si vezme za ženu. Ale už na jejich bohaté svatbě se věci začnou komplikovat. Zlá víla Plevelice v podobě krásné komtesy dělá vše pro to, aby Jana podřídila své moci. Jeho láska k Maríně bledne, všechno navíc komplikuje válka. Maríně, která před narůstající zlobou svého manžela utíká ze zámku, se narodí chlapec Ječmínek. Čím víc se s ním pak ukrývá, tím hlasitěji se ke slovu dostávají báchorky o dobrotě malého následníka a o jeho nadpřirozených schopnostech. Ve chvíli, kdy se otec Jan setká se svým synkem, všechna zlá kouzla pominou a do kraje zlatavých polí přijde znovu dobrá vůle a láska.
Hodnocení:
64 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski