Sledovat
O Janovi a podivuhodném příteli
online

O Janovi a podivuhodném příteli
  Trailer  k pořadu O Janovi a podivuhodném příteli
Přehrajte si O Janovi a podivuhodném příteli online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 153 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Velká výpravná pohádka o tom, jak si mládenec poradil s nástrahami kouzelníka Magnuse a vysvobodil princeznu Agnes ze zajetí
Pojďme se podívat na výpravný koprodukční film na motivy pohádky H. Ch. Andersena, jehož dílo uchvacuje celé generace malých i velkých čtenářů svým poutavým dějem, malebnými detaily, svéráznými postavami a především nenásilným splýváním skutečnosti a fantazie. I když příběh začíná neradostně, věřte, že se vše v dobré obrátí, jak to tak v pohádkách bývá.

Originální název:

Vandronik

Režie: Ludvík Ráža
Hrají a postavy: Fritz Bachschmidt, Sergio Fiorentini, Mapi Galánová, Matthias Habich (Magnus), Marián Labuda (zloděj), Pavel Mang (kluk z hospody)
Rok výroby: 1990
Hodnocení: 70 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 28.9.2023 17:21
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina