Sledovat Napříč časem online

Přehrajte si Napříč časem online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online dobrodružný, drama, fantasy, pohádka Napříč časem na JOJ Cinema!
  Trailer k pořadu Napříč časem   Sledovat Napříč časem online
Žánr:
dobrodružný, drama, fantasy, pohádka
Režie:
Julian Fellowes
Hrají a postavy:
Alex Etel (Tolly), Timothy Spall (Boggis), Maggie Smithová (paní Oldknowová), Christopher Villiers (úředník), Pauline Collinsová (paní Tweedleová), Eliza Bennettová (Susan)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2009
Popis:
Dvě války, dva odlišné světy, které dělí dvě století, ale spojuje je jedna rodina a její sídlo. Rok 1944 a třináctiletý Tolly jede na Vánoce k babičce, zatímco jeho matka ve válečném Londýně pátrá po jakékoli zprávě o chlapcově otci. Ve starobylém domě se Tolly stává svědkem událostí z napoleonských válek a nakonec i jedním z účastníků dramatu. Skrytý očím svých předků Tolly pomalu odkrývá dvě stě let staré rodinné tajemství a než záhadu úplně rozluští, prožije své dosud největší dobrodružství.
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski