Sledovat Najmocnejšia zbraň online

Přehrajte si Najmocnejšia zbraň online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 99 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online pohádka Najmocnejšia zbraň na STV2!
  Sledovat Najmocnejšia zbraň online
Žánr:
pohádka
Režie:
Ąuba Vančíková
Hrají a postavy:
Slavomír Drozd, A.Pietorová, Július Vašek, Jana Alnerová-Zvaríková, Marek Ťapák, Dušan Cúcor
Země:
Československo
Rok výroby:
1984
Popis:
Zarmijar Chanum, dcera vůdce lupičů, se podle vůle svého otce má provdat za jednoho z členů jeho družiny. Dívka vychovaná mezi muži si vymohla právo provdat se pouze za toho, kdo ji porazí v souboji. Bojovala už téměř se všemi a zatím ji žádný neporazil. Zbývá už jenom krutý Šivar, který touží stát se po Šullajovi novým vůdcem bandy. Lupiči přivedou mladého zraněného zajatce, Šivar chce mladíka zabít. Dívce se mladého muže zželí a svolí k souboji se Šivarem výměnou za Bachijarův život. Proti životu mladíka, kterého vůbec nezná, dala na misku vah svou svobodu. Zbývá zvolit zbraň, kterou by mohla v nejdůležitějším zápase svého života zvítězit.
Sledujte na:
STV2 STV2 Archív a všechna videa pořadů televize STV2 online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski