Sledovat Na veliké řece online

Přehrajte si Na veliké řece online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 99 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online dobrodruďż˝nďż˝, dďż˝tem, dobrodružný, dětem Na veliké řece na CS Film!
  Sledovat Na veliké řece online
Žánr:
dobrodruďż˝nďż˝, dďż˝tem, dobrodružný, dětem
Režie:
Jan Schmidt
Hrají a postavy:
Jiří Bartoška (Sokol), Vilém Besser (Divous), Karel Delapina (Bournák), Václav Hladík (Dráp), Ludvík Hradílek (Havranpírko), Jindřich Khain (Blesivec)
Země:
Československo
Rok výroby:
1978
Popis:
Ve druhé části "pravěké" trilogie Na Veliké řece se mladý lovec Sokol s věrným druhem Havranpírkemvydává na dalekou a nebezpečnou cestu za svou nevěstou Veveřicí, o které se domnívá, že byla unesena. Ani jeden z nich však v tuto chvíli netuší, že Veveřice zatím dala přednost cizímu kupci. Na své pouti se dostanou do osady Rybářů, kterou terorizuje neviditelný vládce údolí. Díky vítězství nad "záhadnou příšerou" Sokolzachrání půvabnou dívku Šťastnou Chvíli, která měla být netvorovi obětována a získá si její obdiv a lásku...
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski