Sledovat Monty Pythonův smysl života online

Přehrajte si Monty Pythonův smysl života online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online hudba & umění, komedie, pohádka Monty Pythonův smysl života na !
  Trailer k pořadu Monty Pythonův smysl života   Sledovat Monty Pythonův smysl života online
Žánr:
hudba & umění, komedie, pohádka
Režie:
Terry Jones
Hrají a postavy:
Graham Chapman (Tony Bennett), John Cleese (Grim Reaper), Terry Gilliam (Window Washer / Fish #4 / Walters / Middle of the), Eric Idle (Noël Coward), Terry Jones (pan Creosote), Michael Palin (Window Washer / Harry / Fish #5 / pan Pycroft / Da)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1983
Popis:
Snímek Monty Python: Smysl života postrádá hlavního hrdinu - je to přece svět viděný rybami skrz sklo akvária - a v rozbitém světě pro něj není práce. Není se s kým ztotožnit, s kým a pro co trpět. Z lidskosti zbyly jen okamžiky, kdy smolaři jednotlivých miniosudů stojí tváří v tvář své opuštěnosti. Z hlavního hrdiny minulých filmů zbyla jen tvář Briana na kříži (opuštěná maminka na sále jen s přístrojem, který dělá "pink", udivený pan Kreozot po výbuchu, synek, kterému "dle všeho" umřela maminka, taťka bez práce s osmaosmdesátým dítětem na cestě...). Je to podobné, jako když se Gogolovu Revizorovi vyčítalo, že postrádá kladného hrdinu, a on si v dopisu příteli smutně postěžoval, že tam byl, jen si ho nikdo nevšiml - že jím je přece smích. Zde jako poslední naděje lidstva.
Hodnocení:
76 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski