Sledovat Modrý pták online

Přehrajte si Modrý pták online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 96 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online pohádka, dětem Modrý pták na ČT1!
  Trailer k pořadu Modrý pták   Sledovat Modrý pták online
Žánr:
pohádka, dětem
Režie:
Jana Semschová
Hrají a postavy:
Hana Maciuchová, František Němec, Sabina Laurinová, Barbora Hrzánová, Viktor Preiss, Valérie Zawadská
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1993
Popis:
Pohádka o lásce prince Šarmána a princezny Floriny.

Jak zábavné je pohrávat si s lidskými osudy a přelstít duchaplným hovorem a galantním žertováním jeden druhého! Tohle poznání svítí v krásných očích víly Sousio a jejího bratránka kouzelníka, když se opět, jako vždy po stu letech, setkají. Musí se poohlédnout, jak se daří jejich lidským chráněncům, zoufalé neohrabané šeredě Tritonce a okouzlujícímu princi Šarmánovi. Snad by všechny pletichy, kterými se víla snaží pomoci své chráněnce možná i vyšly, nebýt jedné věci. Osudové lásky, která vzplane mezi Šarmánem a nevlastní Tritončinou sestrou, princeznou Florinou.
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.