Sledovat Modrý pták online

Přehrajte si Modrý pták online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 92 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online drama Modrý pták na !
  Sledovat Modrý pták online
Žánr:
drama
Režie:
Mijke de Jong
Hrají:
Elske Rotteveel (Merel de Leeuw), Kees Scholten (Kasper de Leeuw), Elsie de Brauwová (paní De Leeuwová), Jaap Spijkers (pan De Leeuw), Bright O'Richards (Charles), Bente de Vries (Julie)
Země:
Nizozemí
Rok výroby:
2004
Popis:
Třináctiletá Merel je na první pohled dokonalé dítě. Ve škole se snaží a doma se stará o svého invalidního bratra. Jestli je Merel v něčem jiná, pak v tom, že působí méně dospěle než její spolužáci a nepatří do žádné zvláštní skupinky nebo party. To ovšem nevysvětluje, proč se stane terčem velmi ošklivé, zákeřné šikany. Nadejde chvíle, kdy se musí rozhodnout, zda pojede dále po prudké spirále dolů, nebo zda se pokusí pád konečně zastavit.
Hodnocení:
76 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.