Mickeyho velký hon za klubíkem

Sledovat
Mickeyho velký hon za klubíkem
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Dobrodružství sahá až do oblak!
Do Klubu vás víta myšák Mickey a jeho kamarádi - Minnie, Donald, Daisy, Goofy a Pluto! Pomozte svým přátelům s jejich trablemi ve třech příbězích - Červená Karkulka Minnie, Zakletý princ Donald a Šípková Růženka Minnie. Použijte fantazii a vyberte si vždy, jak se objeví Ouško, správnou pomůcku z Myškavěcí. Můžete se s Minnie naučit vařit její polévku Minnie-strone, osvobodit Donalda z jeho proměny v žabáka nebo si posvítit na šibalského Peteho. Pokaždé si však užijete spoustu legrace a z kouzelného Klubíku se vám nebude chtít odejít!

Žánr: Animovaný, Komedie, Rodinný, Vzdělávací, Zábavný
Režie: Broni Likomanov, Victor Cook, Sherie Pollack, Rob LaDuca, Howy Parkins, Donovan Cook
Hrají a postavy: Tony Anselmo (Donald Duck), Bill Farmer (Goofy), Tress MacNeilleová (Daisy Duck), Russi Taylorová (Minnie Mouse), Wayne Allwine (Mickey Mouse), Jim Cummings (Pete)
Scénář: Don Gillies, Nicole Dubuc, Mark Seidenberg, Kelly Ward, Michael G. Stern, Brian Swenlin
Země: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 59 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko