Sledovat Mickeyho klubík online

Přehrajte si Mickeyho klubík online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovaný, komedie, rodinný, vzdělávací, zábavný Mickeyho klubík na !
  Sledovat Mickeyho klubík online
Žánr:
animovaný, komedie, rodinný, vzdělávací, zábavný
Režie:
Broni Likomanov, Victor Cook, Sherie Pollack, Rob LaDuca, Howy Parkins, Donovan Cook
Hrají a postavy:
Tony Anselmo (Donald Duck / ...), Bill Farmer (Goofy / ...), Tress MacNeilleová (Daisy Duck / ...), Russi Taylorová (Minnie Mouse / ...), Wayne Allwine (Mickey Mouse), Jim Cummings (Pete / ...)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Dobrodružství sahá až do oblak!

Do Klubu vás víta myšák Mickey a jeho kamarádi - Minnie, Donald, Daisy, Goofy a Pluto! Pomozte svým přátelům s jejich trablemi ve třech příbězích - Červená Karkulka Minnie, Zakletý princ Donald a Šípková Růženka Minnie. Použijte fantazii a vyberte si vždy, jak se objeví Ouško, správnou pomůcku z Myškavěcí. Můžete se s Minnie naučit vařit její polévku Minnie-strone, osvobodit Donalda z jeho proměny v žabáka nebo si posvítit na šibalského Peteho. Pokaždé si však užijete spoustu legrace a z kouzelného Klubíku se vám nebude chtít odejít!
Hodnocení:
60 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski