Sledovat Meisterdetektiv Kalle Blomquist lebt gefährlich online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Meisterdetektiv Kalle Blomquist lebt gefährlich
  Sledovat 1431 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Mysteriózní, Rodinný
Režie:
Göran Carmback
Hrají a postavy:
Malte Forsberg (Kalle Blomkvist), Josefin Arlingová (Eva-Lotta), Totte Steneby (Anders), Victor Sandberg (Sixten), Bobbo Steneby (Benka), Johan Stattin (Jonte)
Země:
Švédsko
Rok výroby:
1996
Popis:
Příběh několika kamarádů ze švédského městečka je adaptací oblíbené dětské knížky Astrid Lindgrenové, jež se již dočkala několika filmových adaptací. Děti se rozdělí na dva znepřátelené kmeny, které proti sobě bojují o zdánlivě bezcenný kámen. Poklidná letní hra se však náhle zdramatizuje, když jedno z dětí nalezne mrtvolu muže. Nastává tak příležitost pro bystrého detektiva, malého Kalleho Blomkvista...
Hodnocení:
57 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski