Sledovat Medvědí bratři 2 online

Přehrajte si Medvědí bratři 2 online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online Animovaný, Dobrodružný, Komedie Medvědí bratři 2 na !
  Trailer k pořadu Medvědí bratři 2   Sledovat Medvědí bratři 2 online
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie
Režie:
Ben Gluck
Hrají a postavy:
Patrick Dempsey (Kenai (hlas)), Mandy Mooreová (Nita (hlas)), Jeremy Suarez (Koda (hlas)), Rick Moranis (Rutt (hlas)), Dave Thomas (Tuke (hlas)), Andrea Martinová (Anda (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
V dalším pokračování úspěšného filmu "Medvědí bratři" nás budou opět doprovázet staří známí - losi Říja a Kukich, velký medvěd Kenai, jeho malý bráška Koda a holčička Nita. Nita poznala Velkého medvěda, když ještě nebyl zvířecím chlupáčem. To bylo v prvním dílu. No, v každém případě si tenkrát mysleli, že zůstanou nejlepšími přáteli navěky, i když spolu vycházeli jako dva tvrdohlaví bobři, kteří se chtějí zakousnout do stejné dřeviny. Nyní je Velký duch vyzval, aby se vydali na dobrodružnou cestu divokou přírodou a zrušili jeho kouzlo.
Hodnocení:
62 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski