Sledovat Max a maxipříšerky online

Přehrajte si Max a maxipříšerky online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online dobrodružný, drama, fantasy, pohádka, rodinný Max a maxipříšerky na !
  Trailer k pořadu Max a maxipříšerky   Sledovat Max a maxipříšerky online
Žánr:
dobrodružný, drama, fantasy, pohádka, rodinný
Režie:
Spike Jonze
Hrají a postavy:
Max Records (Max), Pepita Emmerichs (Claire), Max Pfeifer (kamarád od Claire), Madeleine Greaves (kamarád od Claire), Joshua Jay (kamarád od Claire), Ryan Corr (kamarád od Claire)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Adaptace dětské knihy Maurice Sendaka. Příběh vypráví o imaginárních dobrodružstvích malého chlapce Maxe, kterého za trest jeho matka pošle bez večeře do jeho pokoje. Max si v pokoji začne představovat záhadný les, ze kterého putuje do světa

Max je obyčejný kluk, který si nedostatek pozornosti ze strany matky i dospívající sestry vynahrazuje vlastní představivostí. A ta dokáže občas pěkně zdivočet. Když jednou drobné rodinné neshody přerostou v konflikt, Max uteče a dopluje po moři na místo obývané podivnými chlupatými tvory, kteří chlapce zvolí svým králem. Spike Jonze natočil adaptaci populární dětské knihy Maurice Sendaka a místo další variace na Alenku stvořil svébytný svět. Nejmenším asi bude připadat trochu zvláštní, o něco větší diváky však dokáže ohromit a dospělým nabídne pohled do mysli dětí bez příkras a klišé dětských filmů. Nic tu není černobílé, ale ani přebujele počítačově barevné. Hnědožluté odstíny místních lesů přesto nabízejí divokou podívanou.
Hodnocení:
67 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski