Mary Poppins

Sledovat
Mary Poppins
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Konečně je tu vychovatelka, kterou mají děti rády. S kouzelnou Mary prožijí naši malí hrdinové ta nejúžasnější dobrodružství.
Vydejte se společně s "v podstatě bezchybnou" Mary Poppins na "báječný výlet," na němž se každý úkol promění ve hru a každý den je novým dobrodružstvím. Cestou vás okouzlí nezapomenutelné postavy jako třeba talentovaný kominík Bert. Vybalte Maryinu kouzelnou kabelu plnou bonusového materiálu, včetně ukázek z oblíbeného brodwayského muzikálu Mary Poppins.

Žánr: Fantasy, Komedie, Muzikály, Pohádka, Rodinný
Režie: Robert Stevenson
Hrají a postavy: Julie Andrewsová (Mary Poppinsová), Dick Van Dyke (pan Dawes Senior), David Tomlinson (pan Banks), Glynis Johnsová (paní Banksová), Hermione Baddeleyová (domácí), Reta Shawová (domácí)
Scénář: P.L. Travers, Bill Walsh, Don DaGradi
Země: USA, Velká Británie
Rok výroby: 1964
Hodnocení: 78 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko