Sledovat Mao Mao: Hrdinové ryzího srdce online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Mao Mao: Hrdinové ryzího srdce
  Sledovat 1585 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Animovaný, Akční, Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Fantasy
Režie:
Michael Moloney
Hrají a postavy:
Parker Simmons (Mao Mao / ... 31 dílů, 2019), Griffith Kimmins (Badgerclops / ... 31 dílů, 2019), Lika Leong (Adorabat / ... 31 dílů, 2019), Debra Wilsonová (Muffins / ... 10 dílů, 2019), Christopher McCulloch (Orangusnake / ... 8 dílů, 2019), Tommy Blacha (Chubbum / ... 8 dílů, 2019)
Scénář:
Keith Fay, Parker Simmons, Nina G. Bargiel, Griffith Kimmins, Kelly Lynne D'Angelo, Allison Craig
Země:
USA
Rok výroby:
2019
Popis:
Ve městě je nový šerif - je odvážný, chytrý a je to kocour! Mao Mao je smělý hrdina (nebo to o sobě alespoň tvrdí) a je nejnovějším šerifem v údolí Pure Heart. Se svými kamarády Jezeklopsem a Něžnopýrkou je tu vždy ve chvíli, kdy je potřeba někoho zachránit od padoušských Vzdušných pirátů a dalších zloduchů ohrožujících okolí.
Hodnocení:
68 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko