Sledovat Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága online

Přehrajte si Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Fantasy Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága na M2!
  Sledovat Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága online
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Fantasy
Režie:
Neville Astley, Mark Baker
Hrají a postavy:
Preston Nyman (Ben), Sian Taylor (Holly), Sarah Ann Kennedy (chůva Plum), Ian Puleston-Davies (král Thistle), David Graham (Wise starý Elf), Sara Croweová (královna Thistle)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2009
Popis:
Právě tam žijí vílí princezna Holly a její nejlepší kamarád, elf Ben. Holly se teprve učí jak správně ovládat kouzelnou hůlku. A někdy se jí povede všechno pěkně zamotat. A Ben? To je přece malý elf, který sice kouzlit neumí, ale jak všichni víme, elfové umí dělat ty nejkrásnější hračky. Vítejte v malém království Bena & Holly a užijte si kouzelnou zábavu v příbězích Královský piknik, Slunéčko Gaston, Kouzelná hůlka, Na elfí farmě, Sedmikráska a Růžička, Čajová konvice královny Narcisky, Žabí princ.
Hodnocení:
73 %
Sledujte na:
M2 M2 Archív a všechna videa pořadů televize M2 online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski