Sledovat Malý Houdini online

Přehrajte si Malý Houdini online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online Animovaný Malý Houdini na !
  Sledovat Malý Houdini online
Žánr:
Animovaný
Režie:
Cederic Babouche
Země:
Francie
Rok výroby:
2014
Popis:
Desetiletý Harry vyrůstá na farmě a je posedlý kouzly. Jeho publikem jsou rodiče a divadlem stodola. Dostane možnost zúčastnit se soutěže při příležitosti odhalení Sochy svobody v New Yorku. Musí se ale za něj zaručit někdo slavný, jako třeba Nikola Tesla, který náhodou projíždí městem. Harry ho upoutá svou kouzelnickou nevinností a nadšením. Tesla se rozhodne jeho schopnosti vylepšit a naučit ho vysněnému řemeslu. Odváží ho do New Yorku, kde Harry tráví čas s robotem Amroldem a Teslovou neteří Beth. V divadle Harry narazí na svého konkurenta Geoffreyho, nadějného mladého kouzelníka. Potkává i dva kulisáky z divadla, kteří jej přivedou do domu tajemného Sinhearta. Ten mu nabízí ukázat trik, kterým oslní publikum a díky němuž zvítězí nad Geoffreym. Harry neuváženě přijímá nabídku, avšak neuvědomuje si, co všechno tímto krokem rozpoutá.

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski