Sledovat Malý Bobeš online

Přehrajte si Malý Bobeš online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 107 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Malý Bobeš
  Sledovat Malý Bobeš online
Žánr:
Dětem, Rodinný
Režie:
Jan Valášek
Hrají a postavy:
Jiří Lukeš (Bobeš), Dana Medřická (Bobešova matka), Radovan Lukavský (Bobešův otec), Stanislav Neumann (Bobešův dědeček), Jana Zatloukalová (Boženka Librová), Gustav Nezval (Rychtář Libra)
Země:
Československo
Rok výroby:
1962
Popis:
Malý chlapec Josef Janouš, nazývaný Bobeš, vyrůstá na vesnici. V šesti letech začíná objevovat okolní svět, získává nové přátele a zážitky... S třídním rozvrstvením a tíživou sociální situací se na vlastní kůži seznámí i titulní dětský hrdina. Dokud byl tatínek zdráv a pracoval v lese, chlapec vyrůstal ve šťastném rodinném prostředí. Avšak otcův těžký úraz přiměje rodiče, aby novou obživu hledali ve městě, kde se existenční jistotu hledali velice obtížně. Příběh je zasazen do období před první světovou válkou.
Hodnocení:
71 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski